Дошка Мербау

Доска Мербау
Замовити продукцію
Дошка Мербау
Надішліть заявку і наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей замовлення

Опис та характеристики — Дошка Мербау

Опис і характеристики Дошка Мербау

 • Порода дерева: Мербау
 • Розміри:
  • Товщина: 52 мм
  • Ширина: 120 мм +
  • Довжина 2100 мм +
 • Країна походження сировини: імпорт
 • Виробник: імпорт
 • Упаковка: окремими дошками укладеними на палети
 • Якість: сорт FAS

Характеристики деревини

Мербау це популярна порода, чия деревина належить до групи твердих. Поширена в Південно-Східній Азії, Папуа Новій Гвінеї, Австралії, на островах Атлантичного океану, в північному Квінсленді (Австралія). Має високу зносостійкість завдяки відмінним механічним і фізичним показниками. 

Колір приємний жовто-оранжевий з коричневим, який глибшає і червоніє з часом. Чітко контрастує з заболонню: білою, блідо-жовтою. Волокна нерівномірні, частіше — переплетені та хвилясті, з грубою виразною текстурою.

Без належної обробки деревина мербау схильна до ураження комахами шкідниками. Та в цілому, це дуже витривала порода, що підходить для зовнішніх і внутрішніх робіт. Відмінно обробляється барвниками, морилкою, лаками, полірується, проте можливе виділення смоли. 

Технічні властивості деревини

Щільність 815 кг/м³ 
Модуль пружності (ГПа) 18
Межа міцності при розтягуванні (МПа) 147
Межа міцності при стисканні (МПа) 59
Твердість (коефіцієнт Брінелля) 4.1
Усушка радіальна 1.2%
Усушка тангенціальна 2.5%
Усушка обсягу 8.0%

Варіанти застосування

Завдяки природній міцності, щільності, стійкості до вигину, мербау використовують в будівництві, для підлогових покриттів, сходів, несних конструкцій. Підходить для суднобудування та оздоблення. З нього виготовляють садові й вуличні меблі). Дуже популярне в створенні ексклюзивних меблів, для токарної справи, інтер’єрних панелей, декоративних предметів, музичних інструментів, ручних інструментів.

Купити дошку Мербау

Дошку Мербау та усі товари компанії «Єврошпон-Трейд» ви можете купити із наших складів в Києві, Львові та інших містах України, де присутні партнери нашої компанії. У нас ви знайдете оптимальне співвідношення “ціна-якість”.

Супермаркет матеріалів для виробників меблів і дверей «Єврошпон-Трейд» м Київ, Україна — найкращий асортимент і сервіс!