Кромка меблева Вільха

Замовити продукцію
Кромка меблева Вільха
Надішліть заявку і наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей замовлення

Опис та характеристики — Кромка меблева Вільха

Опис і характеристики — Кромка меблева Вільха

Компанія “Єврошпон-Трейд” пропонує купити оптом меблеву кромку з натурального шпону. Це якісна продукція, низька ціна якої обумовлена прямими поставками від “Єврошпон-Смига” – провідного виробника шпону і супутніх матеріалів в Україні. 

Кромкові матеріали широко застосовуються в столярній справі, виробництві меблів, сходів, інтер’єрних панелей. Вони закривають необроблені краї шпонованих виробів, тим самим захищаючи їх від пошкоджень і надаючи естетичний зовнішній вигляд. Меблева кромка підходить для приклеювання на будь-яку основу: столярну плиту, дошки, плитні матеріали, фанеру. Підходить для ручного і механічного оброблення.

Характеристики меблевої кромки

  • Порода дерева: Вільха
  • Розміри:
    • Товщина: 0,5; 1; 1,5; 2; 2,5; 3; 3,5; 4 мм
    • Довжина: по запиту клієнта
  • Країна походження сировини: Україна
  • Виробник: «Єврошпон-Смига»
  • Упаковка: рулони
  • Основа: кромка товщиною 0,5 мм має флісову або клейову основу, також можлива основа клей + фліс. Кромка товщиною від 1 мм і більше виготовляється без основи.

Умови експлуатації

Деревина вільхи відноситься до м’яких порід низької щільності. При цьому вона дуже еластична, легка в обробці. Меблева кромка з неї добре обробляється барвниками, морилкою, відмінно полірується, приймає цвяхи. Вільха дуже стійка до впливу вологи, різних температурних режимів. Матеріали з неї можна застосовувати у вологих приміщеннях (кухні, ванні кімнати, сауни, лазні), а також для виготовлення вуличних меблів і дверей.

Про виробника

Виробник «Єврошпон-Смига» був серед перших і залишається найкращим у своїй галузі, нас знають, поважають, з нами працюють багато компаній з різних куточків світу.

Використання високоякісної сировини та сучасних технологій перероблення, дає можливість запропонувати нашим партнерам продукцію, яка задовольнить будь-які запити — від найвищої якості до найкращої ціни.

Всю продукцію Ви можете придбати в торговому представництві «Єврошпон-Трейд» м Київ, Україна — найкращий асортимент та сервіс тут і зараз!