Лак водорозчинний EM1401-0030HV Sherwin-Williams

Замовити продукцію
Лак водорозчинний EM1401-0030HV Sherwin-Williams
Надішліть заявку і наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей замовлення

Опис та характеристики — Лак водорозчинний EM1401-0030HV Sherwin-Williams

  • Колір: Прозорий
  • Щільність: 1,03 ± 0,01 г/мл
  • Вміст сухих речовин: 35% ± 1%
  • В’язкість: 110 ± 5KU acc / to Stormer
  • Блиск: 30 ± 2% Gardner 60°
  • Клас вогненебезпечності: Не вогненебезпечний
  • Чутливість до низьких температур: Так
  • Зберігання: 1 год. Зберігати не нижче +5 °C. Добре перемішати перед нанесенням (при 15-25 °C).

Водний лак для зовнішньої фінішної обробки. Підходить для вікон, дверей, та інших зовнішніх виробів з деревини. Забезпечує гнучку поверхню фінішного покриття з хорошою стійкістю до зовнішніх умов. Характеристики цього лаку дозволяють наносити велику кількість лаку на вертикальну поверхню без ризику до напливів. Гарна стійкість до подряпин. Цей лак є фінішним шаром в системі обробки зовнішніх дерев’яних виробів в системі, яка включає також просочення і тонований грунт.

Лакофарбові матеріали для деревини від найбільшого в світі виробника «Sherwin-Williams».

Про компанію «Sherwin-Williams»

«Sherwin-Williams» (Шервин-Вільямс) — одна з найбільших компаній з виробництва лакофарбових матеріалів. Вона розширює своє виробництво на всіх континентах з кінця ХІХ століття. Історія Шервин-Вільямс починається з імен — Генрі Шервин і Едвард Вільямс. Завдяки ним компанія стала кращою в світі.

Виробник має величезний список асортименту — високоякісні фарби, емалі, грунтовки, просочення, лаки і т.д. Компанія «Єврошпон-Трейд» дистриб’ютор «Sherwin-Williams» (Шервин-Вільямс) в Україні.

В неповний список брендів, що належать Шервин-Вільямс, входять: Sherwin-Williams Krylon, Minwax, Cuprinol, Dutch Boy, Formby’s, Pratt&Lambert, Martin Senour, H&C, White Lightning, Dupli-Color, SeaGuard, Sher-Wood, Polane, Kem, Hi-Temp.

Сьогодні це транснаціональна корпорація бездоганного довіри, високої якості, першості у виробництві нових матеріалів з все новими і новими перевагами. Компанії належить 34 заводу і 3000 фірмових магазинів.

«Sherwin Williams» — коли якість понад усе. «Єврошпон-Трейд» — дистриб’ютор лакофарбових матеріалів «Sherwin Williams». Запрошуємо до співпраці, будемо раді бачити вас нашим партнером.