Лак поліуретановий ТМ4287-0025 Sherwin-Williams

Замовити продукцію
Лак поліуретановий ТМ4287-0025 Sherwin-Williams
Надішліть заявку і наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей замовлення

Опис та характеристики — Лак поліуретановий ТМ4287-0025 Sherwin-Williams

  • Колір: Прозорий
  • Щільність: 0,98 (± 0,03) кг/л
  • Вміст сухих речовин: 47 (± 2) % за вагою
  • В’язкість: 40-50 сек при 20 °C Ford Cup 4
  • Матовість: 10-матовий, 25-шовковисто-матовий, 60-глянцевий
  • Зберігання: 12 місяців. Максимально при 30 °C

Прозорий поліуретановий 2-компонентний пошаровий лак. Можливо використовувати без грунту. Ідеально підходить для откритопористої обробки твердих листяних порід (дуб, ясен і ін.). Швидко сохне, створює якісне і міцне покриття. Наноситься розпиленням, лаконалівом на двері, дерев’яні панелі, меблеві фасади, елементи інтер’єру.

Лакофарбові матеріали для деревини від найбільшого в світі виробника «Sherwin-Williams».

Про компанію «Sherwin-Williams»

«Sherwin-Williams» (Шервин-Вільямс) — одна з найбільших компаній з виробництва лакофарбових матеріалів. Вона розширює своє виробництво на всіх континентах з кінця ХІХ століття. Історія Шервин-Вільямс починається з імен — Генрі Шервин і Едвард Вільямс. Завдяки ним компанія стала кращою в світі.

Виробник має величезний список асортименту — високоякісні фарби, емалі, грунтовки, просочення, лаки і т.д. Компанія «Єврошпон-Трейд» дистриб’ютор «Sherwin-Williams» (Шервин-Вільямс) в Україні.

В неповний список брендів, що належать Шервин-Вільямс, входять: Sherwin-Williams Krylon, Minwax, Cuprinol, Dutch Boy, Formby’s, Pratt&Lambert, Martin Senour, H&C, White Lightning, Dupli-Color, SeaGuard, Sher-Wood, Polane, Kem, Hi-Temp.

Сьогодні це транснаціональна корпорація бездоганного довіри, високої якості, першості у виробництві нових матеріалів з все новими і новими перевагами. Компанії належить 34 заводу і 3000 фірмових магазинів.

«Sherwin Williams» — коли якість понад усе. «Єврошпон-Трейд» — дистриб’ютор лакофарбових матеріалів «Sherwin Williams». Запрошуємо до співпраці, будемо раді бачити вас нашим партнером.