Грунт поліуретановий ТС4259 Sherwin-Williams

Замовити продукцію
Грунт поліуретановий ТС4259 Sherwin-Williams
Надішліть заявку і наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей замовлення

Опис та характеристики — Грунт поліуретановий ТС4259 Sherwin-Williams

  • Колір: Прозорий
  • Щільність: 0,99 (± 0,03) кг/л
  • Вміст сухих речовин: 48 (± 1) % за вагою
  • В’язкість: 50 (± 5) сек при 20 °C Ford Cup 4
  • Блиск: 97% високоглянцевий, під полірування
  • Зберігання: 12 місяців. Максимально при 30 °C

Прозорий поліуретановий 2-компонентний високоглянцевий лак. Швидко сохне, створює якісне і міцне покриття. Хороша еластичність, хімічна стійкість, висока світлостійкість. Наноситься розпиленням, лаконаливом на двері, дерев’яні панелі, меблеві фасади, елементи інтер’єру.

Лакофарбові матеріали для деревини від найбільшого в світі виробника «Sherwin-Williams».

Про компанію «Sherwin-Williams»

«Sherwin-Williams» (Шервин-Вільямс) — одна з найбільших компаній з виробництва лакофарбових матеріалів. Вона розширює своє виробництво на всіх континентах з кінця ХІХ століття. Історія Шервин-Вільямс починається з імен — Генрі Шервин і Едвард Вільямс. Завдяки ним компанія стала кращою в світі.

Виробник має величезний список асортименту — високоякісні фарби, емалі, грунтовки, просочення, лаки і т.д. Компанія «Єврошпон-Трейд» дистриб’ютор «Sherwin-Williams» (Шервин-Вільямс) в Україні.

В неповний список брендів, що належать Шервин-Вільямс, входять: Sherwin-Williams Krylon, Minwax, Cuprinol, Dutch Boy, Formby’s, Pratt&Lambert, Martin Senour, H&C, White Lightning, Dupli-Color, SeaGuard, Sher-Wood, Polane, Kem, Hi-Temp.

Сьогодні це транснаціональна корпорація бездоганного довіри, високої якості, першості у виробництві нових матеріалів з все новими і новими перевагами. Компанії належить 34 заводу і 3000 фірмових магазинів.

«Sherwin Williams» — коли якість понад усе. «Єврошпон-Трейд» — дистриб’ютор лакофарбових матеріалів «Sherwin Williams». Запрошуємо до співпраці, будемо раді бачити вас нашим партнером.