Клей для деревини Woodmax P 11.583

Замовити продукцію
Клей для деревини Woodmax P 11.583
Надішліть заявку і наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей замовлення

Опис та характеристики — Клей для деревини Woodmax P 11.583

Однокомпонентний клей на основі полівінілацетату з поліпшуючими добавками, призначений для створення еластичних з’єднань.

Клейовий шов після досягнення максимальної міцності клейового з’єднання має гарну адгезію до паперових поверхонь та помірну до поверхонь з деревини, деревних матеріалів і пластмаси.

Застосування:

  • Склеювання паперу;
  • Склеювання картону;
  • Наклеювання етикеток на скляну і пластмасову упаковку;
  • Склеювання внутрішніх деталей взуття;
  • Приклеювання паперу до деревини;
  • Склеювання деревостружкових і деревоволокнистих плит;
  • Приклеювання тканини до деревини;
  • Призначений для застосування в холодних пресах і ручного склеювання.

Рекомендації

Підготовка матеріалу

Призначені для склеювання поверхні повинні бути сухими, очищеними від бруду і пилу, без слідів масла та жиру, які можуть зменшити адгезію. Призначені для склеювання деталі повинні бути оброблені таким чином, щоб щільно прилягати один до одного. При склеюванні деревини вологість деревини повинна становити 8 ÷ 12 [%].

Нанесення клею

Перед застосуванням клей рекомендується добре перемішати. Клей можна накладати на одну або обидві поверхні за допомогою кисті, шпателя, пляшки з дозатором, аплікатора, ручного валика. Рекомендована кількість клею, що наноситься становить, залежно від виду підкладки, 120 ÷ 180 [г/м2].

Час відкритої витримки

Час відкритої витримки: 3 ÷ 10 [хв.]. Час відкритої витримки залежить від характеру склеюваних деталей, породи деревини, пористості, вологості і температури повітря і від кількості нанесеного клею.

Температура склеювання

Застосовувати при температурі вище + 5 [°C]. Це стосується температури навколишнього середовища і, перш за все, температури склеюваних матеріалів і самого клею.

Пресування

Тиск при пресуванні — в діапазоні 0,1 ÷ 1,2 [Н/мм2], залежно від напруг, що виникають у склеюваних матеріалах. При нанесенні клею вручну склеювані поверхні слід стиснути таким чином, щоб видавити надлишки клею.

Час пресування — залежить від характеру склеюваних деталей, пористості, всмоктуючої здатності, породи деревини і її вологості, температури і вологості повітря, від кількості нанесеного клею і від напруг, що виникають у склеюваних матеріалах. Пресувати склеювані деталі до моменту досягнення міцності з’єднання, достатньої для подальшої обробки або транспортування.

Рекомендований середній час пресування:

  • Холодні преси 15 ÷ 30 [хв.].

Хороших результатів при склеюванні можна досягти, дотримуючись таких умов:

Температура процесу склеювання 15 ÷ 25 [°C]
Відносна вологість повітря 40 ÷ 70 [%]
Вологість деревини 8 ÷ 12 [%]
Кількість клею, що наноситься 120 ÷ 180 [g/m2]
Максимальний час відкритої витримки 3 ÷ 10 [min]

Чистка

Інструменти слід вимити водою відразу після завершення роботи. Не допускати засихання клею. Засохлий клей видалити з інструментів механічним шляхом, попередньо замочивши їх у гарячій воді (приблизно на 1 годину).

Упаковка

Продукт розфасований в пластмасові ємності масою 20 кг, 60 кг і 1000 кг.

До упаковки і перевезення не застосовуються правила, що стосуються небезпечних товарів (ADR, RID). Можлива розфасовка в іншу упаковку за попередньою домовленістю з клієнтом. Упаковка не повинна надавати негативного впливу на якість продукту.

Зберігання

Зберігати в оригінальній, щільно закритій упаковці при температурі від + 5 до + 30 [°C]. За таких умов зберігання, продукт зберігає свої властивості протягом 12 місяців з дня виготовлення.